Obniż koszty pracy zespołu z oprogramowaniem do kontroli wydruków

Obniż koszty pracy zespołu z oprogramowaniem do kontroli wydruków

Specjalistyczne narzędzia informatyczne to coraz powszechniejsze rozwiązanie wśród średnich i dużych przedsiębiorstw, które chcą zadbać o szybszą i bezpieczniejszą realizację codziennych zadań. Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany do wdrożenia systemu, który pomaga kontrolować wydruki firmowe, zapoznaj się z poniższym artykułem.

Monitoruj firmowe urządzenia z programem do kontroli wydruków

Zastanawiasz się, jakie są kluczowe funkcjonalności nowoczesnych oprogramowań dla firm? Narzędzia monitorują pracę zespołu, zbierając informacje o każdym wydruku i kopii oraz kosztach, które się z nimi wiążą. Co więcej, system dostarcza także dane do analizy, audytu oraz optymalizacji urządzeń.

Jak wygląda kontrola wydruków ze specjalistycznym oprogramowaniem? Przedsiębiorcy stawiają na platformy, dzięki którym mogą oni zarządzać prawami dostępu pracowników do poszczególnych urządzeń. Warto również dodać, że osoby uprawnione mają możliwość monitorowania, jakie dokumenty zlecone zostają do druku.

Zadbaj o bezpieczny obieg dokumentów

Po nowoczesne oprogramowania do kontroli wydruków coraz chętniej sięgają przedsiębiorstwa, które chcą kompleksowo zadbać o bezpieczny obieg firmowych dokumentów. Producenci oferują programy, które umożliwiają zróżnicowanie praw dostępu pracowników do funkcjonalności drukarek według ich kompetencji oraz uprawnień.

Warto także dodać, że oprogramowania umożliwiają przeprowadzanie wydruków poufnych. Dokumenty drukowane są dopiero po uzyskaniu autoryzacji, a ich odbiór możliwy jest wyłącznie osobiście przy urządzeniu.

Szukasz zaawansowanego programu do kontroli wydruków? Wybierz oprogramowanie od Euroimpex

Firma Euroimpex to doświadczony dostawca nowoczesnych oprogramowań, które pomogą Twojemu zespołowi w efektywnym zarządzaniu obiegiem dokumentów. Zastanawiasz się, czy narzędzie do kontroli wydruków sprawdzi się w przypadku Twojej działalności? Odwiedź stronę internetową Euroimpex.pl i poznaj pełne funkcjonalności systemów tego producenta.