Zestaw Vileda dla dzieci – perfekcyjna pani domu

Zestaw Vileda dla dzieci – perfekcyjna pani domu

Jeśli nasze dziecko uwielbia wraz z nami sprzątać, zestaw Vileda dla dzieci będzie idealną zabawką, a raczej profesjonalnym sprzętem młodej, perfekcyjnej pani domu. Zabawki te są wierną kopią profesjonalnego sprzętu Vileda. Wyglądają one tak autentycznie, że można się pomylić. Nic nie stoi na przeszkodzie, by pożyczyć sprzęt od córki, gdy nie możemy znaleźć własnej zmiotki. Narzędzia do sprzątania będą dumą każdej małej dziewczynki i nie jednego chłopca.

Co zawiera zestaw Vileda dla dzieci?

W zestawie Vileda dla dzieci znajdują się narzędzia pracy potrzebne każdej pani domu. Wyglądają one bardzo profesjonalnie. Mogą służyć nie tylko do zabawy. Z takim sprzętem do sprzątania dziecko naprawdę może nam pomóc w porządkach. W zestawie znajdują się:

  • czerwony klasyczny odkurzacz;
  • wózek na sprzęt na dużych kółkach;
  • wiadro do wyżynania mopa;
  • mop z frędzelkami;
  • miotła z autentycznym czarno-białym włosem;
  • zmiotka z szufelką;
  • granulat imitujący podczas zabawy brud, który należy odkurzyć.

Cały sprzęt w zestawie Vileda dla dzieci ma barwy i kształt identyczny, jak klasyczny sprzęt do sprzątania dla dorosłych. Dla dziecka jest to bardzo motywujące. Nasza latorośl może poczuć się bardzo dorośle, sprzątając razem z nami swoim wypasionym sprzętem. To miłe uczucie dla naszych pociech. Rodzice, widząc zaangażowanie potomstwa, mogą poczuć się bardzo dumni. Nie każde dziecko ma bowiem ciągotki do sprzątania. Jeśli lubi to robić, to najprawdopodobniej ktoś był dobrym wzorcem do naśladowania.

Doskonała zabawka dla małej dziewczynki

Zestaw Vieleda dla dzieci to przede wszystkim doskonała zabawka, która pozwoli im na zabawę w dorosłych. Każde dziecko marzy o tym, żeby być dużym i robić fajne rzeczy. W tym wieku do fajnych rzeczy zalicza się również odkurzanie i sprzątanie. Szkoda, że większość z nas z tego wyrasta. Plusem zestawu Vieleda dla dzieci jest to, że jest to zestaw składający się z wielu części. Na rynku dostępne są fajne odkurzaczy z bajerami dla dzieci, o które rodzeństwo jest nawet gotowe się posprzeczać. Tutaj mamy wystarczająco dużo sprzętu, którym dzieci mogą się miedzy sobą podzielić. Czy hitem jest odkurzacz? Wydaje on dźwięk prawdziwego odkurzacza i faktycznie potrafi odkurzać. W tym celu producent dołączył do zestawu specjalne granulki. Dzieci mogą rozsypać je na podłodze i wciągnąć je odkurzaczem do środka. Następnie zbiorniczek można opróżnić. Po prostu szał! Myślę jednak, że dzieci – zwłaszcza te większe, mogą być zainteresowane w równym stopniu pozostałymi akcesoriami. Zwłaszcza, jeśli nalejemy im do wiadra wody – takiej fajnej, pachnącej i z bąbelkami.

Dzieci uwielbiają mówić „Mamo daj!”. Zwłaszcza, gdy czegoś bardzo pragną. Jako właściciele zestawu Vieleda dla dzieci będą musiały mówić: „Mamo zostaw, to moje!”. Nie każda pani domu ma bowiem taki wypasiony wózeczek z uporządkowanym sprzętem. Czasami sporo czasu nam zajmuje, zanim znajdziemy zmiotkę, która samowolnie opuszcza swoje miejsce w szafce pod zlewem. Nagle nasze dziecko staje się właścicielem zestawu Vieleda dla dzieci. Nie pozostaje nam nic innego, jak pozazdrościć naszym maluchom.