Ubezo.pl – ubezpieczenie samochodu OC/AC Wrocław

Ubezo.pl – ubezpieczenie samochodu OC/AC Wrocław

Nawet, jeśli ktoś jest bardzo ostrożnym i bezpiecznym kierowcą, jest wiele nieprzewidzianych rzeczy, które mogą zdarzyć się na drodze (a także na parkingu), czy to z jego winy, czy niekoniecznie. Wiele osób zdaje sobie z tego sprawę, z uwagi na co ubezpieczenia samochodu cieszą się dużą popularnością. Mowa tutaj nie tylko o obowiązkowym dla każdego posiadacza pojazdu ubezpieczeniu OC (od odpowiedzialności cywilnej – właśnie z tego ubezpieczenia wypłacane jest odszkodowanie, jeśli to my spowodujemy wypadek), ale także o innych, opcjonalnych ubezpieczeniach.

Trzeba jednak zauważyć, że w Polsce działa bardzo wiele towarzystw ubezpieczeniowych. W związku z tym upewnienie się, że skorzystamy z najlepszej oferty bywa trudne w przypadku samodzielnego działania, a także bardzo czasochłonne. Dokonywanie obliczeń na stronie każdego towarzystwa to stosunkowo uciążliwe zadanie. Jednak istnieje znacznie wygodniejsza alternatywa, a mianowicie skorzystanie z usług multiagencji ubezpieczeniowej, która zajmuje się także ubezpieczeniami pojazdów, takiej jak Ubezo.pl.

Ubezpieczenie samochodu OC/AC z multiagencją – dlaczego warto?

Opłaty za ubezpieczenie dla dokładnie tego samego pojazdu w różnych towarzystwach potrafią znacząco się różnić. Nie tylko w przypadku opcjonalnego ubezpieczenia AC (a także Assistance i innych dobrowolnych ubezpieczeń samochodu), ale także wymaganego przez prawo ubezpieczenia OC. W praktyce oznacza to, że każdy właściciel pojazdu powinien unikać korzystania z usług pierwszego lepszego towarzystwa, a zamiast tego zadbać o to, aby skorzystać z najlepszej dostępnej oferty (chyba, że nie ma on nic przeciwko temu, aby niepotrzebnie przepłacać).

Jednak, jak już wspomniano powyżej, selekcjonowanie najkorzystniejszych polis jest czasochłonne i nużące, zawsze jest też ryzyko, że coś pominiemy lub w czymś się pomylimy. Decydując się na wsparcie ze strony multiagencji Ubezo.pl nie trzeba się na to narażać. W takiej sytuacji można bowiem liczyć na wsparcie dedykowanego specjalisty i porównanie ofert z nawet 30 różnych towarzystw. Dzięki temu cały proces będzie szybszy i sprawniejszy, a przy tym nie będzie ryzyka, że z niewiedzy podejmiemy niewłaściwą decyzję i później będziemy jej żałować.

Stałe wsparcie również po zawarciu polisy

Multiagent przede wszystkim selekcjonuje najlepsze oferty polis na podstawie listy wymagań i potrzeb klienta, a następnie pomaga z szybkim i sprawnym załatwieniem wszystkich formalności.

Warto jednak wspomnieć, że wsparcie eksperta z multiagencji nie kończy się z chwilą podpisania umowy. Jeśli pojawią się jakieś pytania czy niejasności do wyjaśnienia, w każdej chwili będzie można się z nim skontaktować, aby uzyskać potrzebne informacje.