Jak dobrać kobiece majtki do figury?

Jak dobrać kobiece majtki do figury?

Kobiece pośladki to bez wątpienia ulubiony przez mężczyzn element naszego ciała. Większość z nas nie zawsze zgadza się z opinią panów w kwestii doskonałego wyglądu naszej pupy. Niektóre kobiety uważają, że jest to ich najgorsza część ciała. Czy możemy zatem zrobić cokolwiek, aby choć trochę polubić swoje pośladki? Jak najbardziej tak – i wcale nie potrzebujemy do tego kosztownych zabiegów związanych z medycyną estetyczną.

Idealne majtki – liczy się materiał, model i krój

W galeriach handlowych oraz internetowych butikach nie brakuje różnego rodzaju bielizny dla pań. Każda z nas ma zatem okazje do znalezienia idealnych dla swojej figury majtek, które pomogą uwypuklić nasze atuty lub też ukryć pewne niedoskonałości. My osobiście polecamy Wam wybór bielizny ze sklepów internetowych, w których możemy na spokojnie obejrzeć różne rodzaje majtek i zastanowić się nad wyborem odpowiedniego modelu.

Bielizna to bez wątpienia najważniejsza część kobiecej garderoby. Bez niej nie czułybyśmy się komfortowo. Dość powszechne jest wybieranie przez nas modeli majtek, które albo nie są do końca wygodne, albo odbierają nam pewność siebie. Sprawdźmy zatem jakie rodzaje majtek mamy do wyboru oraz jaki krój bielizny uatrakcyjni naszą pupę.

Najpopularniejsze rodzaje damskich majtek

Choć wszystkie jesteśmy kobietami, to każda z nas jest zupełnie inna. Mamy odmienne figury oraz gusta, którym niekiedy trudno jest sprostać. Niektóre z nas posiadają szerokie biodra oraz wąską talię, podczas gdy inne kobiety mają piękne, krągłe pośladki. Poszczególne rodzaje damskich majtek zostały stworzone z myślą o naszych potrzebach oraz komforcie.

Najpopularniejsze rodzaje matek to figi, stringi, tangi oraz majtki o kroju spodenek. Wybór odpowiednich majtek powinien być zatem podyktowany naszymi upodobaniami, a także ubraniami noszonymi przez nas na co dzień. Wygodne figi – zwłaszcza z wysokim stanem – sprawdzą się dla pań, które chcą ukryć brzuszek, a także dla kobiet w ciąży szukających wygodnej bielizny na co dzień. Natomiast stringi okażą się doskonałym wyborem dla konkretnych części garderoby – np. przylegających spódnic, obcisłych spodni lub sukienek. Stringi będą niewidoczne pod każdą z tych stylizacji, a więc nie będziemy martwić się tym, czy nasza bielizna odznacza się na przylegających ubraniach.

Jeżeli natomiast chodzi o majtki o kroju tangi to sprawdzą się idealnie dla pań, którym zależy na optycznym wydłużeniu nóg. Ten rodzaj bielizny będzie odpowiedni do sukienek z rozporkiem na udzie, a także do spodni z wysokim stanem. Tangi zapewniają wygodę i co najważniejsze nie zsuwają się podczas noszenia z pośladków. Wybór odpowiedniej bielizny zależy jest przede wszystkim od naszego stylu oraz upodobań.