Metki odzieżowe – profesjonalna etykieta Twojego odzieżowego produktu!

Metki odzieżowe – profesjonalna etykieta Twojego odzieżowego produktu!

Wbrew pozorom metki na ubraniach odgrywają bardzo ważną rolę. Stanowią nie tylko cenną etykietę potwierdzającą, że trzymany przez nas produkt należy do znanej i cenionej marki, ale także zawierają inne, równie ważne informacje. Metka, metce nie jest jednak równa – niektóre z nich (ze względu na ostre krawędzie, czy sam materiał, z którego zostały wykonane) uwierają podczas noszenia ubrań.

Odpowiednio wybrane metki odzieżowe nie powinny zatem zawierać ostrych krawędzi. Jeśli więc poszukujesz odpowiedniej metki dla Twojej najnowszej kolekcji ubrań, bielizny, czy innych odzieżowych akcesoriów, to musisz o tym pamiętać!

Mała rzecz – wielki efekt!

Podobno diabeł tkwi w szczegółach i coś w tym musi być skoro często noszona, a więc i ulubiona odzież jest wygodna pod każdym względem. Właściciel czuje się w niej po prostu dobrze, ponieważ absolutnie nic go w niej nie uwiera.

Praktyka pokazuje, że to właśnie źle dobrana metka jest najczęstszą przyczyną irytującego uwierania na karku, talii, czy innym miejscu na ciele. Z jednej strony można taką metkę odzieżową po prostu odciąć, ale po pierwsze nie zawsze przynosi to rezultat, a po drugie użytkownik może utracić cenne informacje dotyczące prania i prasowania rzeczy. W efekcie ubranie przestaje być noszone, albo niszczeje przez niewłaściwe pranie. A wystarczyłoby tylko zadbać już na etapie szycia takiej rzeczy o odpowiednio wytrzymałą metkę, o niezbyt ostrych krawędziach.

Metki odzieżowe – gdzie je najlepiej kupić?

Teraz gdy już wiesz, że wybór metki odzieżowej nie może być przypadkowy pora na znalezienie firmy, dzięki której takowa etykieta Twojej marki będzie wyznacznikiem dobrej jakości. W tej kwestii warto zaufać epus.pl. Firma specjalizuje się w tkaniu metek odzieżowych, wszywek, naszywek, etykiet i wielu innych rodzajów metkowych etykiet dla odzieży, obuwia, galanterii oraz tekstyliów.

Zamówione metki od EPUS wyróżnia wysoka jakość, miękkość i brak ostrych krawędzi. Jest to zasługą sposobu tworzenia etykiet informacyjnych, które tkane są ze szczególną dbałością o każdy szczegół. Użyte w tym celu nowoczesne technologie (krosno, ultradźwięki) sprawiają, że zamówiona przez Ciebie metka jest miękka i nie rani ani nie podrażnia w żadnej sposób skóry. Wcale nie mniejsze znaczenie ma tu użyty surowiec, którym jest certyfikowana przędza poliestrowa.

Jeśli dodatkowo poszukujesz metek w niestandardowym kształcie, czy rozmiarze to i w tej kwestii znajdziesz to, czego szukasz. Zespół EPUS dąży do realizacji nawet tych  niestandardowych i nietypowych zleceń. Dlatego warto im zaufać.