Przepis na odchudzający napój

Przepis na odchudzający napój

Zalety picia tego napoju nie kończą się w momencie, kiedy tłuszcz z brzucha maleje. Ponadto możesz poprawić zdolność widzenia oraz słyszenia wraz z poprawą pracy mózgu i Twojego umysłu.

Dla lepszych efektów możesz połączyć tę kurację z optymalnym wysiłkiem fizycznym, najlepiej typu kardio, oczywiście z taką samą regularnością.

Na syrop składa się między innymi imbir oraz chrzan.

Korzyści zdrowotne ze stosowania imbiru.

Imbir jest przepełniony bioaktywnymi substancjami i wartościami odżywczymi, które są niesamowicie korzystne dla naszego zdrowia i funkcjonowania mózgu.

Dzięki obecności gingeroli zyskuje on właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne – stąd jest bardzo skuteczny we wspieraniu leczenia wielu problemów zdrowotnych.

Aromat i ostrość soku z imbiru przydaje się w profilaktyce nudności i wymiotów, np. po operacji chirurgicznej lub chemioterapii. Są one również skuteczne w przypadku porannych nudności w czasie ciąży.

Korzyści zdrowotne ze stosowania chrzanu.

Podobnie jak imbir, chrzan dostarcza wielu pozytywnych efektów dla naszego zdrowia. Skutecznie zwalcza choroby wywołane przez bakterie – salmonellozę, czerwonkę, a nawet gruźlicę. Ma również korzystny wpływ w przypadku obecności pasożytów w ciele.

Jego niesamowite działanie polega także na zwiększaniu wydzielania soku jelitowego i żołądkowego. Dzięki temu poprawia trawienie. Dodatkowo wspomaga krążenie, pracę serca oraz wątroby. Jest naturalnym środkiem moczopędnym, tym samym wspiera leczenie dolegliwości reumatycznych.

Lista korzyści zdrowotnych chrzanu jest bardzo długa. Niesamowity korzeń pomaga wyleczyć się z chorób układu oddechowego, grypy, zapalenia migdałków oraz dróg moczowych. Oczyszcza ciało i poprawia metabolizm. Kolejnymi przydatnymi właściwościami są: zmniejszenie męczliwości i poprawa flory bakteryjnej jelit.

loading…

Rozkładając chrzan na czynniki pierwsze – ma niską zawartość tłuszczów i kalorii, a jednocześnie jest bogaty w minerały, witaminy, błonnik oraz antyoksydanty. Stanowi bogate źródło potasu, sodu, miedzi, żelaza, manganu, cynku i magnezu.

Ma działanie ściągające i przeciwzapalne, które nadają mu rolę w dietetycznym wpieraniu leczenia wielu chorób.

Korzeń chrzanu może poprawić twoją odporność dzięki wysokiej zawartości witaminy C. Jest przydatny w walce z infekcjami wirusowymi, a także neutralizuje wolne rodniki. A zatem chroni organizm przed rozwinięciem się stanów zapalnych, infekcji, a także raka.

Przepis na napój, który pożegna Twój tłuszcz z brzucha

Składniki:

chrzan – 125 gramów
4 cytryny
2 cm świeżego imbiru
3 łyżki miodu (jak najlepszego)
2 łyżki cynamonu
Sposób przygotowania i spożywania:
125 gramów chrzanu zblenduj z imbirem.
Wyciśnij sok z cytryn i dodaj do mieszanki.
Następnie dodaj 3 łyżki miodu oraz 2 łyżki cynamonu.
Zmiksuj porządnie otrzymany syrop.
Spożywaj 1 łyżeczkę syropu 2 razy dziennie codziennie przed posiłkami.
Stosuj kurację regularnie przez 3 tygodnie, aby zobaczyć niesamowite rezultaty.

Dziękuję za przeczytanie tego wpisu. Mam nadzieję, że przepis okaże się przydatny nie tylko dla procesu odchudzania, ale także zapewni wiele innych korzyści zdrowotnych.