Idealne poduszki dla dziecka niezbędne w każdym pokoju

Idealne poduszki dla dziecka niezbędne w każdym pokoju

Jednym z kluczowych elementów w życia dziecka jest jego pokoik. To w nim przecież spędza większość czasu i tam poznaje pierwsze przedmioty i otoczenie. Warto zatem zadbać, by pokój dziecięcy był przytulny, jasny, niekiedy kolorowy, ale przede wszystkim bezpieczny. Do pokoju dziecka najchętniej wybierane są dekoracje, które zwracają uwagę dziecka i oddziałują na jego zmysły. Jednym z takich rozwiązań są poduszki dekoracyjne.

Poduszki dla dzieci od polskiego producenta

Oferowane przez nas poduszki dla dzieci szyte są z najwyższej jakości materiałów i pochodzą od polskich producentów. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych małych klientów, dlatego poduszki dla dzieci wykonywane są z należytą starannością i dbałością o każdy detal. Materiały, z których szyte są nasze ozdobne poduszki to stuprocentowe bawełniane tkaniny najwyższej klasy o specyfice antyalergicznej. Ponadto produkty nie są barwione sztucznymi barwnikami i posiadają certyfikat bezpieczeństwa, co oznacza, że nie zawierają toksycznych składników.

Najwyższa jakość i atestowane materiały

Materiał poduszek dla dzieci dostępnych w naszym asortymencie, to tkaniny bardzo miękkie i przyjemnie w dotyku, co sprawia, że dziecko bardzo chętnie bierze je w swoje rączki, przytula oraz na nich zasypia. W naszej ofercie dostępna jest cała gama kolorystyczna poduszek, jak również wiele ciekawych motywów i wzorów. Ponadto, oferujemy poduszki w różnych nietuzinkowych kształtach, które działają na wyobraźnię dziecka i wspierają jego rozwój.

Rodzaje poduszek dziecięcych

I tak, w naszej ofercie dostępne są takie rodzaje poduszek, jak:
– poduszka w kształcie chmurki, dostępna w bogatych wzorach oraz szerokiej gamie kolorystycznej, wypełniona kulką silikonową, w 100% bezpieczna;
– poduszka ozdobna zwierzątka, wypełniona antyalergiczną kulką silikonową, co nadaje jej wyjątkową miękkość i bezpieczeństwo. Dostępna w wielu kształtach, dzięki czemu dziecko już od pierwszych dni życia ma styczność ze zwierzętami;
– poduszka ozdobna pojazdy, która jest idealnym dodatkiem do pokoju chłopca. Wypełniona antyalergiczną kulką silikonową, dzięki czemu jest niezwykle miękka. Pierwsza strona poduszki wykonana jest z atestowanej bawełny drukowanej, natomiast druga strona to super miękki plush VELVET. Poduszka dostępna w kilku kształtach m.in. straż pożarna, policja, autobus, autko osobowe,
– poduszka dla niemowlaka korona – to produkt o wyjątkowym kształcie korony, posiadający idealne wgłębienie na główkę maluszka, dzięki czemu zapobiega spłaszczaniu główki dziecka. Wypełniona antyalergiczną kulką silikonową, która nadaje jej wyjątkową miękkość. Pierwsza strona pokrycia wykonana jest z atestowanej, stuprocentowej bawełny, natomiast druga strona to super miękki plusz VELVET. Jest to materiał wyjątkowo delikatny i zapobiega powstawaniu podrażnień na szczególnie wrażliwej skórze niemowlaka. Poduszka w kształcie korony idealnie nadaje się nie tylko do dekoracji pokoiku dziecięcego, lecz także doskonale pasuje do wózka, kołyski oraz łóżeczka dziecięcego.

Bardzo ważnym etapem w rozwoju dziecka już od pierwszych dni życia są przedmioty, które je otaczają. To one wzbudzają u dziecka pierwsze zainteresowanie i emocje.

Warto zatem zadbać o to, by pokój dziecka był wyjątkowo interesujący i bezpieczny. Taką funkcję spełniają poduszki dekoracyjne oferowane przez nas. Wzbudzają one ciekawość u maluszka, a często stają się pierwszym przyjacielem. Zaopatrując pokój swojego maluszka w nasze najwyższej jakości ozdobne poduszki, istnieje również pewność, że dziecko jest bezpieczne i nie wywołają one podrażnień nawet na najbardziej delikatnej skórze niemowlaka.