Biżuteria dla miłośników zwierząt – jaką biżuterię podarować kociarzowi?

Biżuteria dla miłośników zwierząt – jaką biżuterię podarować kociarzowi?

Biżuteria to dobry pomysł na prezent z różnych okazji. Srebrną lub złotą biżuterię można podarować komuś na urodziny, rocznicę, święta, a nawet bez okazji. Jest ona idealnym uzupełnieniem stylizacji i podkreśla styl osoby, która ją nosi. Chcesz obdarować biżuterią miłośnika zwierząt i zastanawiasz się jaki model będzie najlepszy? Oto propozycje na biżuteryjny prezent dla kociarza lub kociary.

Biżuteria na prezent – jaką wybrać?

Biżuteria to doskonały prezent pod warunkiem, jeśli wybierzemy tę dobrej jakości, która oprócz tego przypadnie do gustu obdarowywanej osoby. Do wyboru masz srebrną i złotą biżuterię, a ceny poszczególnych modeli mogą się od siebie znacznie różnić. Srebrna biżuteria będzie tańszym rozwiązaniem niż złoto, co nie oznacza, że jest gorsza. Dobrej jakości biżuteria wykonana ze srebra wygląda doskonale przez wiele lat pod warunkiem, że będziemy o nią odpowiednio dbać. Podczas zakupów należy zwrócić uwagę na próbę stopu. Jest ona opisana na papierowej zawieszce przy biżuterii lub jest odciśnięta na biżuterii. Jeśli chodzi o złoto, to wyróżnia się sześć podstawowych prób, z czego pierwsza jest najlepsza.

Co wybrać dla miłośnika lub miłośniczki kotów?

W ostatnich latach rynek jubilerski bardzo rozkwitł i ma nam do zaoferowania wiele ciekawych rozwiązań. Dla kociary idealnym prezentem może być pierścionek łapka kota lub kolczyki kocie łapki. Delikatny, koci motyw zdradza, że osoba nosząca taką biżuterię lubi zwierzęta a w szczególności koty. Minimalistyczny wisiorek z zawieszką w kształcie kociej łapki również jest warty uwagi, jeśli obdarowywana osoba lubi ozdabiać szyję biżuterią. Obecnie bez problemu można znaleźć biżuterię z kocim motywem, która będzie idealnym prezentem dla kociarza lub kociary. Taki podarunek informuje obdarowywaną osobę o tym, że wiemy, jakie są jej upodobania i co tak naprawdę lubi. Biżuterię z kocim motywem można podarować mamie, siostrze, żonie i praktycznie każdej kobiecie, która kocha koty.

Czym kierować się podczas wyboru biżuterii na prezent?

Zanim kupisz biżuterię dla miłośnika zwierząt, upewnij się jaki rodzaj biżuterii lubi nosić dana osoba. Czy woli bransoletki, naszyjniki i kolczyki czy może lubi tylko pierścionki? W przypadku zakupu pierścionka trzeba znać rozmiar palca co może utrudnić zakup, jeśli nie mamy informacji na ten temat. Warto wcześniej określić budżet, który chcemy przeznaczyć na prezent. Za dobrej jakości srebrną biżuterię z kocim motywem zapłacisz ok. 100 zł. Nie jest to ogromny wydatek, a taki prezent może sprawić wiele radości miłośnikowi zwierząt.