Czym są doładowania typu pre-paid oferowane przez paysafecard?

Czym są doładowania typu pre-paid oferowane przez paysafecard?

Doładowania typu pre-paid to platformy, które umożliwiają przedpłaty w grach za pomocą szybkich przelewów bankowych pomiędzy bankami różnych instytucji. Jedną z takich platform jest paysafecard, który działa jako dostawca międzynarodowy. Cała procedura płatności odbywa się za pośrednictwem Internetu. Dzięki oferowanym rozwiązaniom płatnik wykonując przelewy nie musi udostępniać nikomu swoich danych osobowych. Dzięki temu, że usługa jest międzynarodowa możemy doładować nasze konto paysafecard w dowolnej walucie i za dowolnie wybraną przez nas kwotę.

Dla kogo przeznaczona jest usługa paysafecard?

Paysafecard to bezpieczne płatności wykonywane przez graczy komputerowych na różnych platformach internetowych. W wielu grach, mediach społecznościowych czy platformach multimedialnych wymagane są pewne opłaty za dodatkowe urozmaicenia lub polepszenie jakości rozrywki. Karta paysafecard pozwala nie tylko na wykonanie takich płatności, ale również zachowanie całkowitego bezpieczeństwa w sieci bez ryzyka wypłynięcia danych personalnych gracza.

Za pomocą karty można opłacić również platformy udostępniające filmy, seriale czy muzykę. Karta zdecydowanie przyspiesza proces płatności, przelew wykonywany jest automatycznie, a kwota księgowana jest od razu po zapłaceniu. Karta paysafecard nie wymaga uiszczania żadnej prowizji za jej kupno czy regularne użytkowanie. Karta przeznaczona jest również dla osób, które nie posiadają kart kredytowych, którymi mogłyby opłacić usługi internetowe.

Jak zapłacić za pośrednictwem paysafecard?

Aby dokonać płatności należy przepisać 16-cyfrowy kod karty paysafecard. Po doładowaniu nie musimy od razu wydać całej kwoty jaką zasilamy swoje konto. Niewykorzystane środki przechodzą do wykorzystania w kolejnych transakcjach. Należy jednak pamiętać, że każda transakcja ma swój osobny, unikalny PIN. Jeżeli zdecydujemy się na wykorzystanie środków, które pozostały na koncie po poprzednich transakcjach, musimy wpisać wszystkie ich kody.

Dostawca usługi oferuje swoim klientom również aplikację, która ułatwia poruszanie się po swoim koncie w momencie, gdy jesteśmy poza domem. Paysafecard pozwala również na opłacanie gier dostępnych w serwisach społecznościowych. Płatności są dokonywane bezpośrednio i od razu wpływają na konto odbiorcy.

Kolejnym atutem płatności jest to, że można uregulować poprzez kartę paysafecard opłatę w biurze podróży za wyjazd wakacyjny. Zapłacimy nią również w zakładach bukmacherskich czy wszelkiego rodzaju wirtualnych rozgrywkach gier karcianych czy logicznych. Również aplikacje i gry w sklepie Google Play można uregulować wykorzystując doładowanie na naszej karcie.

Bezpieczeństwo w Internecie

Niektóre platformy i sklepy internetowe posiadają tylko możliwość płatności online za pomocą paysafecard, nie zapłaci się już na nich tradycyjnymi środkami jak karta kredytowa czy przelew bankowy. Jest to rozwiązanie alternatywne, ale również w niektórych przypadkach jedyne, żeby dokonać bezpiecznej płatności przez Internet. Szczególnie w czasach, w których tak łatwo utracić swoje dane w sieci na rzecz oszustów i złodziei internetowych, którzy wzbogacają poprzez udostępnianie naszych danych osobowych i wykorzystywanie ich do swoich celów i pozyskiwania korzyści.

Karta paysafecard to produkt wygodny i uniwersalny, ponieważ za pomocą jednego sposobu płatności możemy dokonać zakupów w wielu miejscach w Internecie. Co daje nam paysafecard? Przede wszystkim bezpieczeństwo i ochronę naszych danych oraz danych kart kredytowych czy kont bankowych. Jest zaporą przeciwko kradzieżom internetowym, ponieważ bez udostępniania swojej tożsamości i danych wrażliwych możemy szybko i wygodnie opłacić internetową rozrywkę.

Bezpieczne płatności w Internecie to dzisiaj priorytet dla wielu pośredników bankowości oraz samych banków. Platformy umożliwiające opłaty szybkie i niewymagające podawania swoich danych zachęcają użytkowników do korzystania z dobrodziejstwa, jakie oferuje im Internet. Dodatkowym walorem jest to, że takiej płatności możemy dokonać w prawie każdej dostępnej na świecie walucie.