Bydgoski klub rozrywki dla młodzieży w każdym wieku!

Bydgoski klub rozrywki dla młodzieży w każdym wieku!

Nocą Bydgoszcz prezentuje zupełnie inną twarz. To miasto nie tylko zasługuje na miano kulturalnej stolicy, lecz także staje się miejscem niezapomnianych nocnych przygód dla młodzieży w każdym wieku. W tętniących życiem ulicach ukrywa się niezliczona gama klubów nocnych, w których jedyne, na czym się skupisz, to beztroska zabawa.

Klub AVA 3.0 – idealne miejsce na wieczorną zabawę!

Jeśli szukasz w Bydgoszczy świetnego klubu, w którym potańczysz przy dawnych hitach muzycznych, to koniecznie zajrzyj do AVA 3.0 https://ava3.pl/. Jest to wyjątkowe miejsce imprezowe na mapie Bydgoszczy, w którym organizowane są imprezy dla młodzieży w każdym wieku. Piątkowe wieczory przeznaczone są głównie dla osób 24+, zaś soboty dla młodzieży 18+.

Klub AVA 3.0 to zupełnie nowa odsłona Starego Portu 21 mieszczącego się w sędziwej kamienicy. Lokal został podzielony na trzy strefy, a każda z nich ma niezależny bar, osobne nagłośnienie i oświetlenie. Oprócz tego gwarantuje doświadczenie innych doznań muzycznych. Najniższy poziom, czyli 0 gra muzykę przeznaczoną dla tzw. Starszej Młodzieży (osób 24+). Z kolei strefa poziomu 1 oraz 2 gra muzykę klubową. Warto przy tym wspomnieć, że ostatnia z wydzielonych części ma dodatkową atrakcję wizualną, którą jest przeszklony parkiet ukazujący główny parkiet niższego poziomu.

Jeżeli jednak należysz do grona bardziej wymagających gości, to klub AVA 3.0 przygotował dla takich osób VIP room oraz VIP loże. Zorganizujesz w nich prywatną imprezę, w tym urodziny, wieczór panieński lub kawalerski. Oprócz tego w lokalu wyprawisz również inne zamknięte przyjęcia, imprezy, eventy bądź stand-upy. Jest to doskonałe miejsce także dla imprezy firmowej. Warto przy tym wspomnieć, że VIP room zapewnia miejsce dla 25 osób, zaś VIP loża dla 20 osób. Na taką imprezę możesz zamówić catering, a nawet wynająć od klubu limuzynę Lincoln na 8 osób z Prosecco.

Migruj po klubie i baw się przy muzyce, na którą masz ochotę!

Klub AVA 3.0 to miejsce, w którym spędzisz jeden z najlepszych, imprezowych wieczorów. Do dyspozycji gości jest aż 1 000 m² z blisko 300 miejscami siedzącymi. W lokalu usłyszysz różne gatunki muzyczne i odbędziesz roztańczoną podróż przez lata: 60., 70., 80. oraz 90. Usłyszysz tu również muzykę latino, klubową i disco polo.

Kupiony bilet pozwala swobodnie migrować pomiędzy piętrami z różnymi imprezami. W cenie masz również obsługę barmańską i kelnerską, szatnię oraz ochronę. Do dyspozycji gości klub AVA 3.0 pozostawia wysokiej jakości usługi oraz produkty, których możesz zasmakować m.in. w barze. Barmani przyrządzają przepyszne koktajle i kolorowe drinki, których bazą są własne syropy oraz przeroby.